Kto má v Británii absolútnu moc nad deťmi?

 

Podľa vyjadrení britských rodičov, ktorí prišli do styku so sociálnymi úradmi, za všetkým treba hľadať  peniaze

Vo vyjadreniach dokonca zachádzajú až tak ďaleko, že sa neboja otvorene hovoriť o vysoko ziskovom biznise v odvetví adopcií a náhradnej starostlivosti o deti. Súdne konania označujú za “tajné stretnutia” mocných úradníkov, ktorí odoberajú deti milujúcim rodičom. Novinári nemôžu zverejňovať detaily a zasadania sú verejnosti neprístupné. (O súdnom konaní čítaj viac tu.) Nútené adopcie sú podľa britských rodičov “trestom bez zločinu”. Rodičia, ktorí nespáchali žiadny zločin, môžu navždy stratiť svoje dieťa. Deti, ktoré nespáchali žiadny zločin, môžu v Británii navždy stratiť svojich rodičov. A to bez dôvodu.

Štatistiky uvádzajú, že až  polovica odobraných detí konči vo väzeniach, alebo skončia ako prostitúti. Britské matky, nad ktorými bol vyhlásený virtuálny rozsudok smrti v podobe odobrania dieťaťa, často páchajú samovraždy alebo majú doživotné psychické následky.

Britskí rodičia zúfalo kričia: TOTO MUSÍ SKONČIŤ! 

Situácie, keď sú novorodenci odoberaní matkám, nie sú v Británii ničím výnimočné. Stáva sa to, ak aj tieto matky neboli nikdy trestne stíhané, alebo závislé od návykových látok. Sociálny úrad tieto ‘de facto’ legálne únosy odôvodňuje ako “risk of future emotional abuse”, teda ako riziko budúceho citového zneužívania, tvrdia britskí rodičia. Deti sú dávané do náhradnej starostlivosti aj keď je jeden z rodičov považovaný za “nebezpečného partnera” a vôbec nezáleží na tom, že mohlo ísť len o chvíľkový verbálny prejav. Sociálny úrad núti rodičov dieťaťa k odluke pod zámienkou, že tak im dieťa neodoberú. Súdy  však často rozhodnú o adopcii s vysvetlením, že “riziko” je príliš vysoké a dieťa tak putuje do náhradnej starostlivosti.

Minulý rok bolo rodičom vo Veľkej Británii odobraných 24-tisíc detí. Teda každých 22 minút jedno. 

  • profesionálni rodičia dostávajú za každé dieťa 400 libier týždenne, alebo viac
  • detské domovy väčšinou vlastnia bývalí sociálni pracovníkmi a za každé dieťa dostávajú 7.000 libier týždenne
  • právnici a súdy si účtujú 500-tisíc libier za každý prípad
  • špecialisti si za vyhotovenie jedného posudku účtujú 28-tisíc libier
  • britský sociálny systém ročne vypláca profesionálnym rodičom a detským domovom 2,4 miliardy libier

Britskí rodičia radia slovenským otcom a matkám:  Buďte veľmi, veľmi opatrní, ak prídete do styku so sociálnym úradom. Čítaj viac tu

Zapamätajte si…  na britských súdnych konaniach ohľadom odobrania detí do náhradnej starostlivosti, sú dôkazy z “druhej ruky” prípustné a súd ich berie do úvahy. Teda ničím nepodložený dôkaz (môj sused povedal) môže ovplyvniť súdne rozhodnutie. Ale takýto dôkaz v trestno-právnom konaní nie je prípustný!

Nemáte právo pýtať sa sociálnych pracovníkov a ich špecialistov na základe čoho vypracovali posudky na vás a na vaše dieťa. Za ešte horšie britskí rodičia považujú videá ich detí prezentované na súdnych konaniach, kde ich deti pod tlakom sociálneho pracovníka opakujú naučený text. Aj napriek tomu súdy rozhodujú bez vypočutia svedkov, iba na základe vypracovaných posudkov sociálnymi pracovníkmi.

Zdroj; http://www.forced-adoption.com/introduction.asp

Prosím podporte náš web akoukoľvek finančnou čiastkou. Na tejto stránke pracujú dobrovoľníci a všetky vyzbierané peniaze budú použité výlučne na technické zabezpečenie webu venovaného rodinám a deťom uviaznutým v britskom sociálnom systéme. Ďakujeme !