Sociálna Reforma.

Vo Veľkej Británii práve prebieha najväčšia reforma sociálneho systému za posledných 60 rokov.

Táto reforma sa týka všetkých obyvateľov spojeného kráľovstva. Týka sa oblasti príspevkov na deti, podpory v nezamestnanosti, príspevkov na bývanie, podpory v obdobý práceneschopnosti zo zdravotných dôvodov, podpory dlhodobo chorých, podpory zdravotne postihnutých ľudí, príspevkov v tiesni, grantov pre nezamestnaných, bezplatnú kúpu nového motorového vozidla ľuďmi zdravotne postihnutými, ľuďmi poberajúcimi príspevok na miestnu daň, taktiež sa vzťahuje na odpisatelné položky z mzdového daňového základu a príspevkov na starostlivosť o dieťa. Táto novela zákona ďalej upravuje takzvaný finančný strop, ktorý môže jednotlivec alebo rodina poberať mesačne prostredníctvom sociálnych dávok. V niektorých prípadoch môžu príjmi nezamestnaných rodičov, ktorý majú 3 a viac detí znamenať týždennú stratu na štátnych príspevkoch v rozmedzí od 350 do 700 Libier (týždenne).

V týchto dňoch sa zúčastňujem mnohých školení a seminárov, aby som mohol priniesť zrozumiteľný preklad všetkých dôležitých zmien britského sociálneho systému, ktorý sa týka všetkých ľudí žijúcich vo Veľkej Británii.

Viac o REFORME už čoskoro.

Prosím podporte náš web akoukoľvek finančnou čiastkou. Na tejto stránke pracujú dobrovoľníci a všetky vyzbierané peniaze budú použité výlučne na technické zabezpečenie webu venovaného rodinám a deťom uviaznutým v britskom sociálnom systéme. Ďakujeme !

1 komentár pri “Sociálna Reforma.

  1. Spätné upozornenie: Pozor! | Deti v sieti

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.