Právo na dojčenie

Mamy majú právo dojčiť svoje deti!


Ak sa vám sociálne úrady (ďalej „SS“) vyhrážajú odobratím bábätka, začnite ho OKAMŽITE dojčiť! SS vám musia umožniť dostatočný kontakt, aby ste mohli pokračovať v dojčení a tak získate čas na to, aby ste odvrátili ich adopčné plány!

Precedens


*V prípade nenarodeného dieťaťa M; R (v žiadosti X a ďalších) versus Gloucestershire County Council.

http://www.bailii.org/ew/cases/EWHC/Admin/2003/850.html

Citácia: BLD 160403280; [2003] EWHC 850 (Admin).
Dátum súdneho konania: 15 April 2003
Súd: Administrative Court.
Sudca: Munby J.

Abstrakt.

„Rozhodnutie súdu. Keď sa štát, v zastúpení miestnymi úradmi, snaží odobrať dieťa rodičom v období, keď ešte ani nebolo začaté stíhanie rodičov, potom to najmenej, čo štát môže urobiť je, že zariadi dostatočné množstvo kontaktu, ktorý bude vychádzať z potrieb rodiny a nebude obmedzený kvôli nedostatku zdrojov. Ak o to rodičia majú záujem, umožní sa kontakt počas väčšiny dní v týždni a stretnutia budú dlhšie. Miestne úrady tiež musia citlivo pristupovať k prianiam matky, ktorá chce dojčiť a mali by zariadiť, aby jej to bolo umožnené. Nie len podávať dieťaťu odsaté materské mlieko vo fľaši. Nič iné by nebolo v súlade s požiadavkami Európskeho dohovoru o ľudských právach.“…

Publikované dňa 16/04/2003

Tento prípad určuje právo matky na dojčenie dieťaťa. Je často ignorovaný sudcami aj SS, PRETOŽE RODIČIA SI NIE SÚ VEDOMÍ SVOJICH PRÁV NA ZÁKLADE TOHTO VÝZNAMNÉHO PRÍPADU.

Zločiny prichádzajú a odchádzajú. Homosexuálne správanie bolo kedysi zločinom a dnes ním, úplne oprávnene, nie je. Rasová diskriminácia nebola v minulosti nelegálna a dnes je, úplne správne, trestným činom. Dúfam a verím, že čoskoro bude ŤAŽKÝM ZLOČINOM zabránenie kontaktu medzi novorodencom a jeho matkou, ktorá má zdravú myseľ a nijako mu neublížila.

Netvrdím to len ja (Ian Josephs). Tento môj názor podporujú televízne programy, novinári, členovia parlamentu a článok uvedený vyššie z veľmi rešpektovaných novín „The Times“!

 

Nasledujúci úryvok z rozsudku v Snemovni Lordov dokazuje, že UK NAĎALEJ dovoľuje a podporuje barbarské praktiky odoberania detí od zúfalých, milujúcich rodičov a dáva ich cudzím ľuďom v uzavretých a utajených adopciách bez súhlasu rodičov.

Snemovňa Lordov  – Down Lisburn Zdravotné a sociálne služby Trust.

Barónka Hale z Richmondu. Rozsudok.

Stranám zúčastneným na tomto prípade nie je známe, že by existovala európska jurisdikcia, ktorá by umožňovala princíp uvoľnenia dieťaťa  k adopcii alebo všeobecne povedané povinnú adopciu. UK sa odlišuje od ostatných členov Rady Európy v tom, že dovoľuje úplne rozbitie rodinných väzieb bez súhlasu rodičov. (Professor Triseliotis si myslel, že to povoľuje  len Portugalsko a možno jedna ďalšia európska krajina.) To je samozrejme to najkrutejšie zasahovanie do rodinného života aké je možné.

CA Doc  1.1  Lord Donaldson MR

Lord Donaldson MR, Re D (A Minor) (Residence Order, 1992) 2 FLR 332, 336. CA

‘Hoci riskujem, že moje názory sú v rozpore s názormi uznávaných autorít, myslím si že je vyvrátiteľná domnienka že najlepšie sa záujmom bábätka vyhovie vtedy, ak je so svojou matkou a zdôrazňujem slovo „bábätko“. Keď sa posunieme ďalej a z bábätka sa stáva dieťa, možno sa bude uvažovať odlišne. Ale ak hovoríme o bábätku, východiskovým bodom podľa môjho názoru je, že by malo byť so svojou matkou.

V súčasnosti každej matke, ktorá má už dieťa v opatere sociálnych služieb a porodí ďalšie dieťa, býva toto dieťa takmer vždy ukradnuté pri pôrode sociálnymi pracovníkmi, ktorí sa všemožne usilujú naplniť adopčné ciele. To, že sa medzitým zmenili okolnosti sa väčšinou neberie do úvahy.

www.bracknell-forest.gov.uk/prebirthprotocol-july-2005.pdf

NÚTENÉ ADOPCIE SÚ KRUTÝM ZLOČINOM! Všetky osoby zapletené v týchto zločinoch proti ľudskosti, sociálni pracovníci, právnici sociálnych služieb, najatí „experti“ a hlavne sudcovia, ktorí konajú v súdale s odpadlíkmi by mali byť zatvorení vo väzniciach za svoje zločiny rovnako ako boli odsúdení ich predchodcovia, nacistickí sudcovia v Norimbergu!

Autor: Ian Josephs

Zdroj: http://punishmentwithoutcrime.wordpress.com/3-get-your-kids-back/20-bullets-short/the-right-to-breastfeed/

Prosím podporte náš web akoukoľvek finančnou čiastkou. Na tejto stránke pracujú dobrovoľníci a všetky vyzbierané peniaze budú použité výlučne na technické zabezpečenie webu venovaného rodinám a deťom uviaznutým v britskom sociálnom systéme. Ďakujeme !

1 komentár pri “Právo na dojčenie

  1. Spätné upozornenie: Právo na dojčenie | Deti v sieti

Komentáre sú uzavreté.